Quaternity Institute - Yoga
Warsztaty

Warsztaty

praca grupowa

Data i cena

Sat Nam Rasayan


kolejne terminy wkrótce....

WARSZTAT  

800 zł


 pobyt z wyżywieniem

200 os/dob


 

"Następny dzień po warsztatach, byłam na koncercie Laureata Konkursu Chopinowskiego, miałam zupełnie inny odbiór muzyki, stała się dla mnie kaskadą wibracji, które połączyły mnie z twórcą, było to takie niesamowite uczucie. Pierwszy raz w życiu tak słuchałam muzyki - dla mnie było to niesamowite przeżycie. Zmieniła się moja percepcja...Musiałam się podzielić z Tobą tym doznaniem."  (uczestniczka)

Informacje

Sat Nam Rasayan uleczenie w Obecności Prawdy.   Intensywny, stały "przeciwhipnotyzm" jest praktykowany, dopóki fundamentalny błąd utożsamiania się z ciałem, z przejawami umysłu, z fluktuacją energii, czyli emocjami, nie zostanie rozpoznany przez świadomość. Stan, który nazwę "jednakowością" w relacji ze wszystkim, jest wymogiem dla techniki medytacyjnej. W swojej podstawowej anatomii proces Jogi jest psychologiczny, ale należy sobie uzmysłowić, że ostatecznie Joga jest w pełni supramentalna i duchowa w całości.


Możemy użyć innego terminu, który kojarzy nam się z praktykami buddyjskimi - Vipassana, stan w którym rozpoznanie przejawów energii zarówno witalnej jak i mentalnej, fluktuacji i jakości tych energii zachodzi w świetle świadomości tego, który patrzy. Świadomość przywraca stan dynamicznej równowagi, PSYCHICZNEJ HOMEOSTAZY, na poziomie subtelnym i fizycznym. Sat Nam Rasayan wprowadza do tego pola intencję uzdrowienia. Vipassana od początku ma intencję ukazania prawdy, odczarowania i uwolnienia. Obie metody są tym samym, wprowadzają intencję, która wydaje się być inna, bo widziana z innego poziomu. Z poziomu ciała jest to uzdrowienie, patrząc z poziomu psyche jest to uwolnienie.


Sat Nam Rasayan używa relację jako wzmocnienie odczuwania, jako obiekt rozpoznania, jako dowód jednorodności pola. Stąd uzdrowienie jest możliwe bez podziału na uzdrowiciela i pacjenta, bez podziału na chorego i zdrowego, oświeconego i uśpionego. Jednorodne pole odczuwania. 

Piękna wrażliwość się otwiera, kiedy pozwolimy tej delikatności rozwinąć się w nas, wygodnie rozgościć.


Działanie grupowej uważności jest subtelnie niezdefiniowane przez jednostkę. Efekt jest odczuwany i rozpoznany a jednocześnie brak nazwy, ścisłego określenia. Wrażliwe i niezdefiniowane pole odczuwania.

Joga, a tym bardziej jej psychiczny aspekt medytacyjny, generalnie nie daje gotowych rozwiązań, gotowych zachowań, ale raczej pozwala na podążanie w kierunku, w którym możemy stać się jednym nurtem z naszym własnym życiem. Uzdrowienie staje się wolnością,  która widziana z tej perspektywy, polega na tym aby być sobą - wtedy widzimy życie jako dar, który potrafimy przyjąć. Sat Nam Rasayan jest dużo łatwiejszą metodą medytacji, gdyż wykorzystuje wrażliwość na relację, na kontakt, na otwarcie do świata, dla życia.

Nie jest tak niebezpiecznie introwertyczne, rozpoznaje siebie w innych, innych w sobie. Piękna metoda dla czasów energii i świadomości.
Podczas tego wyjazdu masz do wyboru:


 1. Zajęcia poranne, pranayama, kundalini joga, mantra                                                                                          7.00 - 9.00  
 2. Praktykę Sat Nam Rasayan; sesje kontemplacyjne                                                                                                       11.00 - 13.00 oraz 17.00 - 19.00
 3. Joga Nidra                                                                                                                                                                                 16.00 - 16.45

        

Warsztat otwarty dla wszystkich zainteresowanych, otwartość na dośwadczenie mile widziane.


   Posiłki w godzinach:


   9.00 śniadanie,

   14.00 obiad,

   19.00 lekka kolacja


   Zapraszamy na medytację sat nam rasayan....