Quaternity Institute - Yoga
Blog

Blogowanie

Zacznijmy od czekolady....


Od tego się zaczęło i na tym stanęłyśmy: film czekolada, kakao ceremonialne...Jak ważne jest wstrzelić sie w czasoprzestrzeń i kolektywną częstotliwość ?! Po pierwsze nasza osobista historia to replika filmu, wiatr i czekolada, samotna matka z córką, dar czy przekleństwo szamańskiego genotypu ? Tak powstała ta platforma pod wezwaniem Q - Quaternity, Quintessence, Quantum, Quality, Queen...można by wyliczać wiele niesamowitych słów zaczynających się od totalności koła z języczkiem !


Kochane kobiety, i nie mniej kochani mężczyźni, oraz wszystkie inne fazy księżyca, jesteśmy na tej samej łodzi, w trochę innym przydziale miejsca, ale tylko tym się różnimy. Mamy taki pojazd dla świadomości, który nam został przekazany przez przodków bardzo odległych, tak odległych, że nie mamy z nimi kontaktu energetycznego - joga i medytacja są tym pojazdem, naczyniem naszego spotkania. Właśnie tak, celebracja i ceremonialne kakao w księżycowym ogrodzie.


Pod tym wezwaniem będziemy uprawiać blogowanie, słów warzenie, bo w tym jesteśmy naturalne. Umiemy stworzyć prostą strawę, zasilającą każde ciało, rozgrzewającą każde serce, dla inspiracji i uleczenia. Niczym innym nie możemy się podzielić tylko sobą i dlatego jest to takie zwyczajne jak wspólne biesiadowanie. Nie jest to spotkanie na macie tylko na trawie, może w ogrodzie pod gruszą, a może w gaju oliwnym przy stole. Gdziekolwiek jesteśmy zapraszamy was na wieś.


Prosimy Was o współudział, o aktywne tworzenie blogowania, poprzez wasze szczególne pytania, które kiedy wypowiedziane poruszają tym subtelnym nieboskłonem, stając się wiatrem, różowych płatków opadem,

i słowami, które niewiadomo skąd przychodząc zasilają dusze w zwątpieniu. Słowo jest silniejsze...


                                                                                             CZYTAJ DALEJ.....